O společnosti Geoprint s.r.o.

Le Ansámbl | Jára Cimrman | Sponzoring | Kvalita

O nás

O společnosti Geoprint s.r.o.

Le Ansámbl

Jiří Bílek

Jiří Bílek

po záruce

Josef Bílek

Josef Bílek

emeritní ředitel

Jiří Bílek jr.

Jiří Bílek jr.

továrník v zácviku

Helena Bukovinská

Helena Bukovinská

nepostradatelná

Marcela

Marcela

fakturace a kafe

Jan Hellmich

Jan Hellmich

výrobák - ten nejvyšší

Tomáš

Tomáš

dále hrají

Míra

Míra

dále hrají

Jarda

Jarda

dále hrají

Petr

Petr

dále hrají

Jana

Jana

dále hrají

Dáša

Dáša

dále hrají

Veronika

Veronika

dále hrají

Lucka

Lucka

dále hrají

Tomáš

Tomáš

dále hrají

Vendulka

Vendulka

dále hrají

Veronika

Veronika

dále hrají

 

a řada dalších nemocných, na dovolené, pohřešovaných a ve výpovědi...
Všichni lidé, zobrazení na těchto webových stránkách s tímto souhlasili, čímž byl naplněn zákon GDPR.
Zároveň prohlašují, že to je pěkná pitomost.

 

Pamětní deska Járy Cimrmana

 

Sponzoring, partnerství a reference!

V minulých letech jsme sponzorovali prakticky každého, kdo nás poptal. Tak například FOR HELP - AUTIZMUS z.s., PACKY SOBĚ, z.s., a další spolky a organizace, které podporují nemocné děti a zvířátka. Zajímavé je, že jsme profláklí na Frýdecko Místecku a neoslovují nás podobné spolky z Liberecka.

Rádi podporujeme sportovce, takže jsme již tradičními partnery lyžařského oddílu SPORT CLUB TIGER, fotbalového klubu FC Slovan Liberec a hrdými partnery mistrů ligy HC Bílí Tygři a VK Dukla Liberec.

Již roky sponzorujeme střelecký oddíl Policie ČR. Zkusili jste už někdy odmítnout pomoc kriminální polici? A vzhledem ke zdravotnímu stavu a stáří vedení firmy nabízíme sponzorování zdravotnictví, především pak oddělení patologie a sportovnímu oddílu Správě městských hřbitovů.!

A protože doba je zlá, oznamujeme, že naše pomoc, od letošního roku, bude cílenější a zaměřená především na pomoc v našem regionu. Tímto se omlouváme na Frýdecko Místecku!

 

Politika kvality

Geoprint s.r.o. je zaměřena na polygrafické služby včetně knihařských prací v regionu Liberecka. K tomu je vybavena špičkovými polygrafickými i digitálními tiskovými stroji, grafickými stanicemi i dokončovacími linkami a knihařskými stroji.

Společnost má certifikován systém managementu kvality podle ISO 9001 od roku 2007. Vedení společnosti garantuje, že udržování a zvyšování kvality produkce společnosti je prioritou, kterou dosahuje spokojenosti zákazníka. Pro dlouhodobé udržování kvality služeb a spokojenosti zákazníků je prioritou vedení společnosti zajišťovat a udržovat na vysoké úrovni potřebné zdroje a to také dodržováním těchto zásad:

  • U našich zaměstnanců podporujeme efektivnost, hospodárnost, hledání příležitostí pro zlepšování a osobní odpovědnost.
  • Sledujeme nové odborné trendy a technologický rozvoj v oboru a inovujeme průběžně technické vybavení, abychom mohli efektivně poskytovat tiskové služby špičkové kvality.
  • Vytváříme partnerské vztahy s našimi dodavateli, které umožňují pružně reagovat na požadavky zákazníků, ale všechny externí činnosti vstupující do procesu realizace zakázky pečlivě kontrolujeme.
  • Garantujeme definování aspektů a záležitostí činností společnosti a rizik, z těchto činností vyplývajících. Na základě toho trvale usiluje o prevenci všech významných rizik a také využití potenciálních příležitostí.
  • Zabezpečujeme splnění zákonných norem a požadavků při svých činnostech.

V Liberci dne 1.4.2018

Jiří Bílek, jednatel

  spolehlivá virma