Tato tiskárna dosáhla v oblasti polygrafie na samý vrchol. A o vrcholech já vím fakt všechno.~horolezecká legenda Pepa Ryba

Lidstvo

O společnosti Geoprint s.r.o.
Le Ansámbl


a řada dalších nemocných, na dovolené, pohřešovaných a ve výpovědi…

Všichni lidé, zobrazení na těchto webových stránkách s tímto souhlasili, čímž byl naplněn zákon GDPR.
Zároveň prohlašují, že to je pěkná pitomost.

 

Sponzoring, partnerství a reference!
V minulých letech jsme sponzorovali prakticky každého, kdo nás poptal. Tak například FOR HELP – AUTIZMUS z.s., PACKY SOBĚ, z.s., a další spolky a organizace, které podporují nemocné děti a zvířátka. Zajímavé je, že jsme profláklí na Frýdecko Místecku a neoslovují nás podobné spolky z Liberecka.

Rádi podporujeme sportovce, takže jsme již tradičními partnery lyžařského oddílu SPORT CLUB TIGER, fotbalového klubu FC Slovan Liberec a hrdými partnery mistrů ligy HC Bílí Tygři a VK Dukla Liberec.

Již roky sponzorujeme střelecký oddíl Policie ČR. Zkusili jste už někdy odmítnout pomoc kriminální polici? A vzhledem ke zdravotnímu stavu a stáří vedení firmy nabízíme sponzorování zdravotnictví, především pak oddělení patologie a sportovnímu oddílu Správě městských hřbitovů.!

A protože doba je zlá, oznamujeme, že naše pomoc, od letošního roku, bude cílenější a zaměřená především na pomoc v našem regionu. Tímto se omlouváme na Frýdecko Místecku!

Politika kvality
Geoprint s.r.o. je zaměřena na polygrafické služby včetně knihařských prací v regionu Liberecka. K tomu je vybavena špičkovými polygrafickými i digitálními tiskovými stroji, grafickými stanicemi i dokončovacími linkami a knihařskými stroji.

Společnost má certifikován systém managementu kvality podle ISO 9001 od roku 2007. Vedení společnosti garantuje, že udržování a zvyšování kvality produkce společnosti je prioritou, kterou dosahuje spokojenosti zákazníka. Pro dlouhodobé udržování kvality služeb a spokojenosti zákazníků je prioritou vedení společnosti zajišťovat a udržovat na vysoké úrovni potřebné zdroje a to také dodržováním těchto zásad:

U našich zaměstnanců podporujeme efektivnost, hospodárnost, hledání příležitostí pro zlepšování a osobní odpovědnost.
Sledujeme nové odborné trendy a technologický rozvoj v oboru a inovujeme průběžně technické vybavení, abychom mohli efektivně poskytovat tiskové služby špičkové kvality.
Vytváříme partnerské vztahy s našimi dodavateli, které umožňují pružně reagovat na požadavky zákazníků, ale všechny externí činnosti vstupující do procesu realizace zakázky pečlivě kontrolujeme.
Garantujeme definování aspektů a záležitostí činností společnosti a rizik, z těchto činností vyplývajících. Na základě toho trvale usiluje o prevenci všech významných rizik a také využití potenciálních příležitostí.
Zabezpečujeme splnění zákonných norem a požadavků při svých činnostech.

V Liberci dne 1. 4. 2018

Jiří Bílek, jednatel