Knihařské práce

Začneme od konce, tudíž knihařskými pracemi. Z tiskárny Geoprint v Liberci si odnesete krásnou knihu ve vázané vazbě V8. Nebudeme vám ale říkat, že vazbu V8 děláme v kooperaci. Umíme ale také běžnější vazby pro méně objemné tiskoviny – vazba V1, i se závěsnými očky, či lepená vazba V2, popřípadě šitá vazba V4.

Moderní tiskárna v Liberci se neobejde ani bez vrtání děr pro možnost založení tiskovin do šanonů nebo výseků pro možnost kulatých rohů, nebo odstupňovaných okrajů – například pro tvorbu abecedního rejstříku. Slabší gramáže falcujeme a silnější bigujeme. A ještě navíc vám umíme papír zušlechtit laminací.

Grafické práce

Pokud si chcete z tiskárny Geoprint v Liberci odnést kvalitní tisky, nasadíme na tisk léta našich zkušeností a zapojíme naše nejlepší mašiny. Kvalitní ale musí být už vstup. Tedy tiskové podklady – grafický design.

Grafický design je služba na míru, která zohledňuje individuální potřeby zadavatele. Máme proto vlastní grafické studio s týmem ostřílených grafiků, kteří připraví grafický návrh dle vašich potřeb a požadavků. Napište nám na naše CtP1 oddělení a uvidíte sami.

CtP u nás znamená Celkově přívěTivý Přístup, někdy ovšem také Celkem Tupá Parta.

Tisk vizitek

Jednou z nejčastějších tiskovin, se kterou se v tiskárně v Liberci setkáváme, je vizitka. Po staru navštívenka, kterou si vyměníte s pracovním protějškem pro vzájemné předání kontaktů.

Vizitky tiskneme ve standartním formátu 90×50 mm i v „EURO“ formátu 85×55 mm na křídový papír 300 gramů s lesklým nebo matným laminem. Není to samozřejmě dogma. Provedení s vámi rádi zkonzultujeme.

Samozřejmostí je tisk vizitek s dnes moderními QR kódy a barevným logem.

Tisk novin a letáků

Kde se berou všechny ty noviny a letáky z vaší schránky, které nabízí nejrůznější slevy a výhodné akce? Na rozdíl od inzerenta v nich podpis tiskaře většinou nenajdete. Jen jeho otisk.

Najdete je také jako nabídku naší tiskárny v Liberci. Nabízíme tisk letáků a novin, které nemusí nutně zaplavovat poštovní schránky. Při cílené a moudré distribuci si leták nalezne svého čtenáře a vaše nabídka získá ohlas v podobě uskutečněného obchodu.

Propagační materiály vytiskneme kvalitně, správná distribuce je na vás.

Katalogy, návody a manuály

Leták přivede zákazníka na prodejnu. Aby si vybral z vaší nabídky, neobejde se bez katalogu. A když nakoupí, rozbalí si doma návod či manuál.

Tyto všechny tiskoviny si můžete obstarat v liberecké tiskárně Geoprint. Docílíte tak stejně vysoké kvality u všech tiskových materiálů, které si zákazník odnese.