Knihařské práce

Začneme od konce, tudíž knihařskými pracemi. Z tiskárny Geoprint v Liberci si odnesete krásnou knihu ve vázané vazbě V8. Umíme ale také běžnější vazby pro méně objemné tiskoviny – vazba V1, i se závěsnými očky, či lepená vazba V2, popřípadě šitá vazba V4.

Moderní tiskárna v Liberci se neobejde ani bez vrtání děr pro možnost založení tiskovin do šanonů nebo výseků pro možnost kulatých rohů, nebo odstupňovaných okrajů – například pro tvorbu abecedního rejstříku. Slabší gramáže falcujeme a silnější bigujeme. A ještě navíc vám umíme papír zušlechtit laminací.

Grafické práce

Pokud si chcete z tiskárny Geoprint v Liberci odnést kvalitní tisky, nasadíme na tisk léta našich zkušeností a zapojíme naše nejlepší mašiny. Kvalitní ale musí být už vstup. Tedy tiskové podklady – grafický design.

Grafický design je služba na míru, která zohledňuje individuální potřeby zadavatele. Máme proto vlastní grafické studio s týmem ostřílených grafiků, kteří připraví návrh dle vašich potřeb a požadavků. Napište nám na naše CtP1 oddělení a uvidíte sami (CtP u nás znamená Celkově přívěTivý Přístup, někdy ovšem také Celkem Tupá Parta).

Tisk vizitek, novin a letáků

Jednou z nejčastějších tiskovin, se kterou se v tiskárně v Liberci setkáváme, je vizitka. Vizitky tiskneme ve standartním formátu 90×50 mm i v „EURO“ formátu 85×55 mm na křídový papír 300 gramů s lesklým nebo matným laminem. Jakékoliv změny s vámi rádi zkonzultujeme.

Kde se berou všechny ty noviny a letáky ve vaší schránce, které nabízí nejrůznější slevy a výhodné akce? Na rozdíl od inzerenta v nich podpis tiskaře většinou nenajdete. Jen jeho otisk.

Najdete je také jako nabídku naší tiskárny v Liberci. Nabízíme tisk letáků a novin, které nemusí nutně zaplavovat poštovní schránky. Při cílené a moudré distribuci si leták nalezne svého čtenáře.

Katalogy, návody a manuály

Leták přivede zákazníka na prodejnu. Aby si vybral z vaší nabídky, neobejde se bez katalogu. A když nakoupí, rozbalí si doma návod či manuál.

Tyto všechny tiskoviny si můžete obstarat v liberecké tiskárně Geoprint. Docílíte tak stejně vysoké kvality u všech tiskových materiálů, které si zákazník odnese.